рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

КАСКО

Ви вже були застраховані у нас? або знаєте наші програми? - Телефонуйте нам.

Вам цікаво отримати попередній розрахунок? – Заповніть Заявку.

Ви бажаєте самостійно розібратися? – Ознайомтесь з більш детальною інформацією нижче.

Для чого потрібно КАСКО?

Страхуванням АВТО КАСКО можуть відшкодовуватися збитки, завдані власнику автомобіля, які спричинені наступними подіями (страховими випадками):
Дорожньо-транспортною пригодою (ДТП).
ДТП вважається будь-яка подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди, та / або завдано матеріальні збитки.
Пошкодження скла (скляних деталей).
Пошкодженням скла вважається подія, що сталася під час руху транспортного засобу внаслідок вильоту сторонніх тіл (каміння, уламки дерев і т.п.), внаслідок яких пошкоджено тільки скло (скляні деталі), і такі пошкодження вплинули на функціональні властивості скла (скляних деталей).
Пожежою, вибухом.
Пожежа - вогонь, який виник поза місцем, спеціально призначеним для його розведення і підтримки, або поширився за його межі і здатний надалі поширюватися самостійно.
Вибух - раптовий и швідкоплинний процес вівільнення великої кількості енергії в обмеженному об'ємі за короткий проміжок часу, викликаний розширенням пари та/або газів.
Стихійним лихом.
Стихійними лихами вважаються смерч, ураган, буря, шторм, тайфун, схід снігових лавин, обвал, зсув, сель, повінь, злива, град, осідання грунту, землетрус, затоплення грунтовими водами, падіння дерев (гілок дерев).
Нападом тварин.
Нападом тварин вважається дія тварин на транспортний засіб ззовні, що спричинило пошкодження транспортного засобу.
Протиправними діями третіх осіб.
Протиправними діями третіх осіб вважаються дії будь-яких осіб, які не мають відношення до Страхувальника, які направлені проти майна Страхувальника, а саме: умисне знищення або пошкодження транспортного засобу, викрадення окремих частин транспортного засобу.
Викраденням транспортного засобу.
Викраденням транспортного засобу вважається незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою шляхом крадіжки, грабежу, розбою.
Конструктивне знищення «тотальна загибель» транспортного засобу.
Пошкодження транспортного засобу та / або додаткового обладнання при настанні страхової події, коли витрати на відновлювальний ремонт складають не менше 75% відповідної страхової суми.

Що можна застрахувати?

На страхування приймаються всі легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, автобуси, а також додаткове обладнання, яке встановлено на транспортні засоби.

Що таке страхова сума?

Страховою сумою є сума, в межах якої страхова компанія здійснює виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку (випадків) за період дії договору страхування.
Страхова сума, як правило, встановлюється в розмірі дійсної ринкової вартості транспортного засобу на момент укладання договору страхування і не може перевищувати її розмір. Визначення дійсної ринкової вартості транспортних засобів здійснюється на підставі рахунків (накладних, інвойсів тощо) підприємства - продавця автомобіля (для нових автомобілів) або на підставі періодичних видань, які містять інформацію щодо вартості автомобілів, які були в експлуатації.

Що таке франшиза?

Франшиза (безумовна) - це передбачена договором грошова сума, яку страхова компанія в будь-якому випадку не відшкодовує при настанні страхового випадку. Франшиза, як правило, встановлюється у розмірі від 0% до 2% від страхової суми у разі пошкодження транспортного засобу та у розмірі від 5% до 10% від страхової суми у разі викрадення транспортного засобу. Розмір франшизи встановлюється при укладанні договору страхування. Франшиза може і не застосовуватися, але відсутність франшизи суттєво збільшує вартість страхування.

Де діє договір страхування?

Дія договорів страхування наземного транспорту, поширюється на всю територію України. Включення в територію дії договору страхування інших країн можливо за окремою домовленістю із страховою компанією і за умови оплати додаткового страхового платежу.

На який термін можна застрахуватися?

Договір страхування, складається на термін від 15 діб до 1-го року.

Що таке експлуатаційний знос?

Експлуатаційний знос - це відносний показник, за допомогою якого можна встановити вартість складових частин автомобіля, який знаходився в експлуатації протягом певного часу. Розмір експлуатаційного зносу встановлюється незалежними експертами-автотоварознавцями на підставі методики, яка затверджена Міністерством юстиції України. На розмір експлуатаційного зносу впливають такі показники як термін експлуатації транспортного засобу, пробіг, наявність ушкоджень, корозії і т.д. Для транспортних засобів, які експлуатуються менше 2-х років, визначення показника експлуатаційного зносу не здійснюється (за умови дотримання норми середньорічного пробігу). Звертаємо Вашу увагу, що поняття експлуатаційний знос застосовується тільки стосовно складових частин автомобіля і не стосується ремонтно-відновлювальних (розбирання-складання, регулювання, рихтування і т.д.) і малярських робіт.

Як здійснюється виплата відшкодування?

У разі пошкодження транспортного засобу виплата страхового відшкодування здійснюється в розмірі вартості відновлювального ремонту (з урахуванням або без урахування коефіцієнта експлуатаційного зносу в залежності від умов договору страхування) за вирахуванням франшизи (якщо вона передбачена договором страхування). Вартість відновлювального ремонту встановлюється на підставі рахунку (калькуляції, наряд-замовлення тощо) станції технічного обслуговування, яка буде здійснювати ремонт пошкодженого транспортного засобу або на підставі висновку (звіту, акту і т.п.) автотоварознавчого дослідження, який складається незалежним експертом-автотоварознавцем. До вартості відновлювального ремонту також включаються витрати на усунення прихованих пошкоджень, які викликані страховим випадком і були виявлені в процесі здійснення ремонту. Виплата страхового відшкодування у випадку пошкодження транспортного засобу може здійснюватися безпосередньо на рахунок станції технічного обслуговування, яка здійснюватиме відновлювальний ремонт (у випадку, якщо вартість відновлювального ремонту встановлювалася на підставі рахунку (калькуляції, наряд-замовлення тощо) цієї СТО) або у готівковій формі через касу страхової компанії (у випадку, якщо розмір заподіяного збитку встановлювався на підставі висновку (звіту, акту і т.п.) автотоварознавчого дослідження).
У разі повного або конструктивного знищення транспортного засобу виплата страхового відшкодування здійснюється в розмірі страхової суми за договором страхування за вирахуванням франшизи та вартості залишків транспортного засобу, які придатні для подальшого використання або реалізації.
У разі викрадення транспортного засобу виплата страхового відшкодування здійснюється в розмірі страхової суми за договором страхування за вирахуванням франшизи.

Що таке технічний асистанс?

Служба технічного асистансу - це диспетчерський центр, що цілодобово приймає повідомлення від страхувальників про настання страхових випадків, надає консультацію щодо подальших дій страхувальника, при необхідності викликає на місце події ДАІ або інші компетентні органи, швидку допомогу, евакуатор і т.п. Технічний асистанс, у випадку віддаленості місця настання страхового випадку від місцезнаходження страхової компанії (її філій), за її дорученням організовує огляд пошкодженого транспортного засобу та збір документів, які необхідні для виплати страхового відшкодування.

Вартість КАСКО?

Вартість страхування залежить від таких факторів як:

марка, модель транспортного засобу;
рік випуску;
вартість транспортного засобу;
вартість додаткового обладнання;
період дії договору страхування;
розмір франшизи;
умова щодо врахування або не врахування експлуатаційного зносу при виплаті страхового відшкодування;
кількість транспортних засобів, які страхуються;
обладнання транспортного засобу протиугонними пристроями;
умови зберігання транспортного засобу у нічний час;
кількості та водійського стажу осіб, які будуть експлуатувати транспортний засіб;
страхової історії клієнта (кількості страхових випадків протягом дії попереднього договору страхування);
режиму експлуатації автомобіля (в особистих цілях, таксі, маршрутне таксі, оперативні або спеціальні служби і т.п.);
періодичності оплати (одноразово, 2-ма, 3-ма, 4-ма частинами);
наявності додаткових опцій до стандартних умов страхування.

Вартість страхування встановлюється на підставі ставки (розміру) страхового тарифу. Ознайомтеся з нашими програмами.

Як у цьому всьому розібратися?

Враховуючи, що вибір варіанта страхового покриття (набір застрахованих ризиків, умови відшкодування збитків і пакет додаткових послуг) це досить складне завдання, ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, намагаючись, з одного боку мінімізувати Ваші витрати на страхування, а з іншого боку забезпечити Вам необхідний і достатній варіант страхування, яке включає актуальні саме для Вас умови страхування.
Зателефонуйте нам або оформіть Заявку, і наші агенти нададуть Вам вичерпну консультацію з питань страхування і допоможуть вибрати необхідний саме Вам варіант страхового покриття.

Чому саме Гарант-Система?

Стандартні умови страхування наземного транспорту ПрАТ СК «Гарант-Система» включають:

оплату послуг експертних автотоварознавчих досліджень;
відшкодування збитків за ризиком ДТП незалежно від провини Страхувальника (водія) у скоєнні ДТП;

відшкодування збитків внаслідок ДТП без надання довідки офіційних органів, щодо збитків, які не перевищують 2500,00; 6000,00 грн.

дуже вузький перелік умов, які надають можливість страховій компанії зменшити суми страхового відшкодування у разі грубого порушення Страхувальником (водієм) Правил дорожнього руху;

оплату відновлювального ремонту за розцінками фірмових станцій технічного обслуговування - офіційних дилерів виробників автомобілів, що забезпечить Вам не лише якісний ремонт, але і дотримання Ваших зобов'язань щодо збереження гарантії на автомобіль (у разі страхування без врахування експлуатаційного зносу);

відшкодування збитків внаслідок пошкодження скла (скляних деталей) без надання довідки офіційних органів;

відшкодування витрат на послугу з евакуації пошкодженного внаслідок страхового випадка автомобіля з місця події до найбліжчої фірмової станції технічного обслуговування;

можливість оплати страхового платежу у розстрочку;

відсутність обмежень щодо умов зберігання (у тому числі в нічний час) автомобіля протягом дії договору страхування;

можливість вибору страхувальником зручних для нього форм відшкодування збитків;

консультаційну підтримку Страхувальника, починаючи з моменту настання страхового випадку;

цілодобову службу технічного асистансу (інформаційна підтримка).

Часті питання?

1. Як впливає вік автомобіля на вартість поліса КАСКО?
Чим старше автомобіль - тим вище тариф (у процентному відношенні). При страхуванні з урахуванням зносу - збільшення незначне.
2. Чи є протиправні дії третіх осіб страховим випадком по ОСЦПВ?
Ні, такий збиток покривається тільки полісом КАСКО.
3. У мене викрали автомобіль. Страхова компанія вимагає від мене другий комплект ключів. Чи законна ця вимога?
Згідно з правилами страхування така вимога законна. Ви зобов'язані надати два комплекти ключів і технічний паспорт від свого автомобіля.
4. Чи можу я по КАСКО застрахувати автомобіль, на якому є ушкодження?
Так, Ви маєте право це зробити. При укладенні договору автомобіль буде оглянутий, складено акт огляду та проведено фотографування. Всі пошкодження будуть вказані в акті огляду та при страховому випадку, відшкодування буде проводиться за мінусом раніше пошкоджених деталей.
5. У мене два поліси - КАСКО та ОСЦПВ. Сталося ДТП, я потерпілий. Чи можу я отримати виплату за полісом ОСЦПВ і КАСКО?
По двох полісами виплату ви отримати не зможете - це страхове шахрайство. Ваш автомобіль ремонтується за полісом КАСКО, а страхова компанія, в порядку суброгації стягує з компанії винуватця заподіяну шкоду. Ви також можете отримати відшкодування по ОСЦПВ від компанії винуватця, і не звертатися в свою компанію по КАСКО.Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"