рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Від нещасних випадків

Що таке нещасний випадок?

Нещасний випадок – раптова, випадкова, ненавмисна та незалежна від волі Застрахованого подія, що фактично відбулась і внаслідок якої настав розлад здоров’я Застрахованої особи та/або її загибель (смерть), а саме: травматичне пошкодження; поранення; випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), недоброякісними харчовими продуктами, за винятком харчової токсикоінфекції (сальмонельозу, дизентерії), ліками; захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом); розриви (поранення) органів або їх вилучення внаслідок невірних медичних маніпуляцій.

Захворювання (раптові, хронічні, загострення хронічних) та їх наслідки не є нещасним випадком за умовами Договору страхування. Тому, на випадок смерті або інвалідності внаслідок захворювання, страхові виплати умовами цього виду страхування не передбачені, якщо бажаєте мати захист на ці випадки – Вам необхідно розглянути наші пропозиції з добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби або медичного страхування.

Для чого потрібно застрахуватися?

Втрата працездатності завжди призводить до зниження рівня доходів, але чи завжди ми можемо розраховувати на те, що державне соціальне забезпечення компенсує втрату доходу в повному обсязі? Якщо Ви думаєте про своїх близьких, про тих, на чиї плечі в разі нещастя ляже весь вантаж не тільки моральної, але і матеріальної тяжкості – звертайтеся в нашу страхову компанію.

Чому Гарант-Система?

1. Ми налаштовані на довгострокові та взаємовигідні відношення з клієнтами.
2. Страхова компанія "Гарант-Система" пропонує широкий спектр стандартних програм добровільного страхування від нещасних випадків.
3. Ми забезпечимо можливість розробки індивідуальної програми страхування спеціально для Вас, у випадку, якщо жодна із запропонованих нами програм не відповідає Вашим потребам..
4. Розмір майбутньої компенсації Ви обираєте самі, виходячи з потреб у страховому захисті та фінансових можливостей.
5. Гнучка система сплати страхових платежів: одноразово, щоквартально або щомісячно.
6. Гнучка система знижок при переукладенні Договору страхування на наступний період;
7. Час та місце дії страхового захисту Ви обираєте самі.
8. Ваш індивідуальний консультант допоможе вибрати відповідну програму страхування і владнає всі формальності при отриманні страхової виплати.
9. Оперативність страхових виплат.

Яка страховая сумма та страховий платіж?

Страхова сумма – визначена в Договорі страхування, як грошова сума в межах якої Страховик відповідно до умов страхування зобов’язаний провести виплату при настанні страхового випадку. Розмір страхової суми визначається за домовленістю Сторін.

Мінімальна страхова сума - 1 000 грн.; максимальна - 50 000 грн.

Страховий платіж (страховий внесок, страхова премія) – плата за страхування, яку Страхувальник зобов’язаний внести Страховику згідно з Договором страхування.

Розмір страхового платежу залежить від групи ризику, до якої належить Застрахована особа (умов праці, побуту; активний відпочинок; заняття спортом тощо), строку дії Договору страхування, включення або виключення окремих страхових ризиків (випадків) та інших умов страхування.

Який строк дії Договору страхування?

Від 1 дня до 12 місяців (один рік) з можливістью подальшої пролонгації.

Який період страхового захисту?

Цілодобово;
Тільки на виробництві;
Тільки у побуті;
Тільки підчас змагань та тренувань;
У визначений Договором страхування час.Натисніть на посилання нижче щоб ознайомитися із спеціальними програмами:

Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"