рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Майбутнім мамам

Страхова компанія «Гарант-Система» піклується про майбутніх мам із моменту встановлення вагітності до пологів.
За перебігом Вашої вагітності регулярно спостерігатимуть кваліфіковані акушери-гінекологи на високоякісному професійному рівні.

Де спостерігаються вагітні?

В Комунальному закладі Київської обласної Ради «Київська обласна лікарня № 2» за адресою:
м. Київ, провулок Нестерівський, 13/19 (із обов’язковим оформленням лікарняного листка та обмінної карти).

Чому важливо оформити страхування якомога раніше?

Чим раніше майбутня мама придбає Договір страхування, тим більше медичних послуг буде включено в Програму добровільного страхування «Ведення вагітності». В Програму входять не лише огляди акушерів-гінекологів, а й консультації спеціалістів вузького профілю: терапевта, офтальмолога, отоларинголога, ендокринолога, стоматолога; проведення планових інструментальних обстежень, функціональних, ультразвукових та лабораторних досліджень у клініках, що вказані у відповідній Програмі страхування вагітних.

Немає нічого більш важливого, ніж народження нового життя – це дуже відповідально, тому всі турботи про Вас бере на себе Страховик. Він слідкує за тим, щоб до майбутньої мами більш лояльно відносились лікарі – за нечемність і змушування Вас зайвий раз проходити дорогі та необов’язкові дослідження (обстеження) їм доведеться відповідати перед Страховою компанією «Гарант-Система».

Яка вартість договору страхування?

Вартість Договору страхування залежить, перш за все, від престижності та рівня цін в обраних клініках.
На ціну страховки не впливає стан здоров’я майбутньої мами. Саме головне, що Вам не потрібно постійно побоюватись зростання вартості медичних послуг у клініках і при кожному зверненні сплачувати надані послуги. Навіть при збільшенні цін на медичні послуги – вартість придбаної Вами страховки не змінюється.

Які програми страхування?

Страхова компанія «Гарант-Система» сьогодні пропонує майбутнім мамам амбулаторно-поліклінічну медичну допомогу за трьома Програмами страхування вагітних, а саме:

„Ведення вагітності” протягом перших 20 тижнів;
„Ведення вагітності” протягом перших 20 тижнів;
„Ведення вагітності” протягом усього терміну вагітності

Регулярні спостереження під час перебігу Вашої вагітності висококваліфікованими акушерами-гінекологами зможуть попередити розвиток ускладнень під час вагітності, що можуть вплинути на Ваше здоров’я та здоров’я Вашої майбутньої дитини.

Де отримати інформацію по страхуванню вагітних?

Інформацію Ви зможете отримати, зателефонувавши до головного офісу Страхової компанії "Гарант-Система" в управління особистого (медичного) страхування.

Інформацію із страхування Ви зможете отримати також особисто у представника Страхової компанії «Гарант-Система» в КЗ КОР «Київська обласна лікарня № 2», провулок Нестерівський, 13/19, кабінет № 112, 1 поверх або акушерів-гінекологів в жіночій консультації, 5 поверх.

Чи можлива повністю індивідуальна програма?

За бажанням майбутніх мам, якщо вони захочуть звернутися до приватної клініки, яка за українськими законами не може видавати лікарняний листок чи обмінну карту, Страхова компанія «Гарант-Система» прикріпить їх до двох клінік – приватної та комунальної (державної). Обов’язковою вимогою Страхової компанії до вищевказаних клінік – забезпечення повного комплексу медичних заходів згідно з медичними стандартами МОЗ України (наявність необхідної сучасної апаратури і лікарів відповідної кваліфікації).

При відсутності Договору про надання медичної допомоги (послуг) Застрахованим особам із бажаною приватною клінікою Страховик укладає з нею Договір про співпрацю та складає індивідуальну Програму страхування тільки для цієї вагітної.

Що корисно знати майбутній мамі?

Майбутній мамі доведеться відвідувати жіночу консультацію досить часто. Якщо вагітність протікає нормально – Ви повинні відвідувати Вашого лікаря (акушера-гінеколога) протягом перших 20 тижнів – раз на місяць, понад 20 до 30 тижнів – раз у дві неділі, понад 30 тижнів – кожного тижня.

Під час відвідування жіночої консультації Вам в обов’язковому порядку повинні вимірювати артеріальний тиск, вимірювати вагу, обвід животика, визначати висоту розташування дна матки. На пізніх термінах вагітності до цих процедур додається прослуховування серцебиття плоду.


Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"