рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Подорож

Навіщо це потрібно?

Якщо Ви любите подорожувати або часто виїжджаєте в ділові відрядження в країни ближнього і далекого зарубіжжя, то Договір страхування мандрівників - це те, що Вам необхідно. Договір страхування допоможе Вам уникнути непередбачених витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті раптового захворювання або нещасного випадку. Більш того, наявність договору страхування - вимога консульств багатьох країн при видачі віз: гостьової, ділової, туристичної, студентської, багаторазової та ін Зазвичай такий порядок видачі віз регулюється законодавством приймаючої сторони.

Обов'язкової наявності Договору страхування при виїзді за кордон вимагають такі країни, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Франція, Німеччина, Фінляндія, Чехія, Естонія та інші країни світу.

Хто може бути застрахований?

Всі особи віком від 3-х до 80-ти років, крім інвалідів I групи.

Яка страхова сума?

Мінімальна страхова сума - 5 000 EUR; максимальна страхова сума - 50 000 EUR.

Яка вартість?

Вартість Договору страхування визначається залежно від країни тимчасового перебування. Базовий страховий тариф при поїздках країнами Європи встановлюється в залежності від розміру страхової суми і терміну страхування. Постійним клієнтам по пред'явленню попереднього Договору страхування - знижка 10%.

Що ще важливо знати?

При укладанні Договору страхування страхова сума встановлюється з урахуванням вимог консульських служб держав. Загальний страховий платіж за Договором страхування визначається у гривнях за курсом НБУ на дату укладання Договору страхування.

Додаткові вимоги посольств країн Європейського Союзу до українських страховиків відповідно до норм візового кодексу, який набув чинності 5 квітня 2010 року - будь-яка одноразова в'їзна віза оформляється з додатковим періодом дії 15 днів до основного терміну запрошення. Таким чином, Договір страхування має бути оформлений з урахуванням нових вимог, тобто з передбаченими додатковими 15 днями. На вартість страховки такі додаткові вимоги не впливають, Ви платите за основні дні перебування за кордоном.

Страховим випадком є ​​раптове захворювання або нещасний випадок із Застрахованою особою під час перебування за кордоном, що призводить до необхідності отримання платних послуг з надання невідкладної медичної та іншої допомоги Застрахованій особі в межах, передбачених Договором страхування.

Страховий захист починає діяти з моменту проходження Застрахованою особою прикордонного контролю України при виїзді, але не раніше зазначеної в Договорі страхування дати початку його дії, і закінчується з моменту проходження Застрахованою особою прикордонного контролю України під час в'їзду в Україну, але не пізніше зазначеної в Договорі страхування дати закінчення його дії.

Міжнародний договір страхування допоможе уникнути непередбачених проблемних ситуацій та витрат, які можуть виникнути під час подорожі внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку, та забезпечує організацію необхідної екстреної медичної допомоги через нашого Представника – компанію «SMILE ASSISTANCE», яка бере на себе увесь процес врегулювання страхового випадку: реєструє, організовує медичну допомогу, супроводжує і контролює хід лікування.Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"