рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Маломірне судно

Які судна страхуються?

Приватне акціонерне товариство «СК «ГАРАНТ-СИСТЕМА» пропонує захист майнових інтересів, пов'язаних з володінням, користуванням, розпорядженням маломірними засобами водного транспорту: катери, яхти, гідроцикли, парусні і парусно-моторні судна, моторні човни; судна, що не мають двигунів; несамохідні (буксируємі) судна.

Які ризики покриваються?

Страховий захист «СК «ГАРАНТ-СИСТЕМА» поширюється на випадки: розкрадання судна, пошкодження або знищення судна, розкрадання, пошкодження або знищення додаткового обладнання, настання цивільної відповідальності. Існує можливість страхування катера або яхти і додаткового устаткування на час зберігання судна і його транспортування.

Які умови страхування?

1. Страхування з відповідальністю за загибель та пошкодження:
а) корпуса, гвинта, пера та балера керма;
б) двигуна, допоміжних механізмів, устаткування та інших пристосувань.

При страхуванні на цих умовах, відшкодовуються збитки внаслідок повної загибелі моторного / вітрильного судна (фактичної або конструктивної) або витрати по усуненню аварійних пошкоджень корпусу, гвинта, пера і балеру керма, а також двигунів, допоміжних механізмів, устаткування та суднових пристосувань.

2. Страхування з відповідальністю тільки за ушкодження в результаті аварії:
а) корпуса, гвинта, пера та балера керма;
б) двигуна, допоміжних механізмів, устаткування та інших пристосувань.

При страхуванні на цих умовах, відшкодовуються збитки по усуненню аварійних пошкоджень корпусу, гвинта, пера і балеру керма, а також двигунів, допоміжних механізмів, устаткування та суднових пристосувань.

3. Страхування з відповідальністю тільки за повну загибель судна:
При страхуванні на цих умовах, відшкодовуються збитки внаслідок повної загибелі моторного / вітрильного судна (фактичної або конструктивної).

Страховим випадком за цим видом страхування є будь-яке випадкове і непередбачена подія, подія в результаті: зіткнення з іншим судном; зіткнення з бакенами і плавучими знаками; зіткнення з опорами мостів і причалами для стоянки суден; посадки на мілину; складних метеорологічних умов; пропажі безвісти; крадіжки з охороняємого місця стоянки.

Як правило, не підлягають відшкодуванню збитки, що відбулися в результаті: навмисних дій, грубої недбалості або необережності власника судна або осіб які керують судном з його відома; порушення правил навігації; порушення вимог безпеки мореплавства та недотримання встановлених стандартів і процедур мореплавства; недотримання технічної експлуатації і обслуговування суден і двигунів; недбалого виконання вимог правил пожежної безпеки; зберігання і перевезення вогне та вибухонебезпечних речовин; воєнних дій.

Вітрила та бігучий такелаж не страхуються.

Яка вартість страхування КАСКО?

Вартість страхування КАСКО (страхова премія), як правило, визначається різними чинниками: розмірами судна, віком судна, матеріалом корпусу і рангоуту, районом плавання, досвідом капітана і екіпажу і ще масою іншої необхідної Страховику інформацією, яка зазвичай визначена в Заяві на страхування. Заповніть Заявку або зв'яжіться з нами по телефону.Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"