рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Вантаж

Що можна застрахувати?

Вантаж, який перевозиться будь-яким видом транспорту з будь-якої точки світу в будь-яку точку світу.

Транспортні витрати з доставки вантажу до місця призначення.

Очікуваний прибуток у розмірі не більше 10% від страхової суми вантажу відповідно до умов ІНКОТЕРМС 2000.

Які страхові продукти?

Поліс на разову відправку. Оформляється на підставі заяви на страхування. Використовується у випадках разових відправок різних видів вантажів.

Генеральний договір по страхуванню вантажів. Оформляється у разі регулярних перевезень за узгодженими маршрутами або при перевезеннях однорідних вантажів. Генеральний договір страхування спрощує документообіг по страхуванню вантажів, а страхування поширюється на всі декларовані відвантаження. За Генеральним договором страхування передбачені різні варіанти оплати страхової премії.

Що покривається і відшкодовується?

Страхування покриває пошкодження або загибель (втрату) вантажу, що відбулися в результаті випадковостей і небезпек перевезення, крадіжки, розбійного нападу, військових і страйкових ризиків і ін, в залежності від обсягу страхового покриття.

Відшкодуванню підлягають збитки, викликані пошкодженням або загибеллю вантажу, витрати по рятуванню або ремонту пошкодженого вантажу, витрати по експертизі.

Скільки це коштує?

Величина страхового тарифу встановлюється в залежності від особливостей майбутньої перевезення: умов страхування, виду вантажу і його упаковки, маршрутів перевезення, наявності перевантажень, вартості вантажу, обсягу перевезень, величини франшизи, наявності охорони та супроводу вантажів та інших факторів.Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"