рус
укр
en

Сьогодні :

З початку року ми виплатили
грн відшкодувань!

Колективне страхування

Програма КПМС: "Комплексна програма медичного страхування"

Сутність програми: організація надання Застрахованій особі лікувально-профілактичної медичної допомоги до моменту ліквідації гострого процесу та відновлення працездатності із застосуванням всіх видів медичної допомоги в залежності від ситуації і у відповідності з Договором добровільного медичного страхування (ДМС).

Застраховані витрати: витрати за надану медичну допомогу у разі настання страхового випадку в межах страхової суми.

Страхові випадки: гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травма, отруєння та інші нещасні випадки, що призвели до порушення здоров'я застрахованого.

Порядок здійснення страхової виплати: всі розрахунки за надану Застрахованій особі медичну допомогу проводяться Страховиком безпосередньо з лікувально-профілактичним закладом (ЛПЗ), до якого Застрахована особа була направлена ​​лікарем-координатором Страхової (Асистуючої) компанії.

"Комплексна програма медичного страхування" складається з наступних програм:

Амбулаторно-поліклінічна допомога

Сутність програми: організація амбулаторного лікування та відшкодування здійснених витрат.

Застраховані витрати: витрати за надану амбулаторну медичну допомогу (консервативну, оперативну) з урахуванням оплати вартості медикаментів та лабораторно-інструментальних методів дослідження у разі настання страхового випадку та в межах страхової суми.

Страхові випадки: гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травма, отруєння та інші випадки, що призвели до порушення здоров'я застрахованого та потребують лікування в умовах поліклініки або денного стаціонару.

Порядок здійснення страхової виплати: розрахунки за надану Застрахованій особі амбулаторну медичну допомогу проводяться Страховиком з ЛПЗ, та здійснюється страхова виплата Застрахованій особі в розмірі фактично зроблених витрат на медикаментозне забезпечення, вартості лабораторно-інструментальних методів дослідження і т.п.

Стаціонарна допомога

Сутність програми: організація надання Застрахованій особі стаціонарної медичної допомоги у плановому або ургентному порядку.

Застраховані витрати: витрати за надану стаціонарну медичну допомогу (консервативну, оперативну) з урахуванням оплати вартості медикаментів та лабораторно-інструментальних методів дослідження необхідних у разі настання страхового випадку та в межах страхової суми.

Страхові випадки: гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травма, отруєння та інші випадки, що призвели до порушення здоров'я застрахованого та потребують лікування в умовах стаціонару.

Порядок здійснення страхової виплати: всі розрахунки за надану Застрахованій особі медичну допомогу проводяться Страховиком безпосередньо з ЛПЗ, до якого Застрахована особа була направлена ​​лікарем-координатором Страхової (Асистуючої) компанії.

Швидка медична допомога

Сутність програми: організація надання Застрахованій особі стаціонарної медичної допомоги у плановому або ургентному порядку.

Застраховані витрати: витрати, пов'язані з наданням невідкладної медичної допомоги, проведенням термінових лабораторно-інструментальних методів дослідження та транспортуванням в профільний стаціонар, в якому може бути надана медична допомога відповідного виду та обсягу.

Страхові випадки: стан здоров'я Застрахованої особи, яке вимагає надання невідкладної медичної допомоги і госпіталізації при станах, що потребують оперативного лікування в ургентному порядку, інтенсивної терапії або інших реанімаційних заходів.

Порядок здійснення страхової виплати: розрахунки за надану Застрахованій особі медичну допомогу проводяться Страховиком з ЛПЗ та станціями швидкої (невідкладної) медичної допомоги або безпосередньо Застрахованій особі при наданні останньою документів, що підтверджують факт витрат на надання невідкладної медичної допомоги.

Cтоматологічна допомога

Сутність програми: організація стоматологічної допомоги.

Застраховані витрати: витрати, пов'язані з проведенням стоматологічного лікування.

Страхові випадки: гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травма, та інші випадки, що призвели до необхідності отримання стоматологічної допомоги.

Порядок здійснення страхової виплати: розрахунки за надану Застрахованій особі стоматологічну допомогу проводяться Страховиком з ЛПЗ, що надають таку допомогу, або страхова виплата здійснюється безпосередньо Застрахованій особі у розмірі фактично зроблених витрат на стоматологічну допомогу, при наданні останньою документів, що підтверджують факт витрат.

Медикаментозне забезпечення

Сутність програми: ввідшкодування зроблених витрат на медикаменти, шовний матеріал, рентгенівські плівки, перев'язувальний матеріал, шприци, системи для інфузій, які були призначені лікуючим лікарем Застрахованій особі під час лікування.

Застраховані витрати: витрати, пов'язані з медикаментозним забезпеченням при проведенні амбулаторного та стаціонарного лікування.

Страхові випадки: захворювання та інші нещасні випадки, які вимагають медикаментозного забезпечення.

Порядок здійснення страхової виплати: розрахунки по медикаментозному забезпеченню проводяться Страховиком з ЛПЗ (аптеками) або безпосередньо Застрахованій особі в розмірі здійснених витрат на медикаментозне забезпечення при наданні останньою документів, що підтверджують факт витрат.


ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ:

Профілактика здоров'я

За бажанням Застрахованої особи договором медичного страхування можуть бути передбачені профілактичні заходи захисту здоров'я:

·        консультації лікарів та лабораторно-діагностичні та функціональні дослідження;

·        вакцинація проти грипу;

·        вітамінізація.

У кожному конкретному випадку страхова сума визначається з урахуванням вартості медичної допомоги в закладах охорони здоров'я України, визначених у Договорі ДМС; страхові тарифи розраховуються в залежності від віку, статі, регіону проживання, страхової суми, програми страхування, стану здоров'я, кількості та умов праці Застрахованих осіб.


Новини компанії

22.03.2018
Повідомлення про чергові загальні збори
детальніше >>

19.03.2018
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

13.02.2018
Повідомлення про виникнення особливої інформації
детальніше >>

10.11.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

10.08.2017
Підтвердження рейтингу
детальніше >>

 КАСКО за 60% его стоимости!

Контакти
СК "Гарант-Система"